19 januari 2022

DNV Experience 2022

Topmiddagen in Hardenberg

Afgelopen maandag, gisteren en vandaag hebben we in totaal ruim 250 leerlingen van basisscholen mogen verwelkomen op onze DNV Experience. Weliswaar in aangepaste vorm i.v.m. corona, maar daarom niet minder gezellig en leuk!

De leerlingen werden in groepjes gekoppeld aan een leerling-buddy van onze school. Ze planden de vijf lessen in in een login. En gingen daarna, bijna al als echte leerlingen van onze school, een kijkje nemen bij diverse vakken. Werken met de VR-bril en hololens bij O&O, bottenbingo bij biologie, assenstelsels bij wiskunde en nog veel meer.

De leerlingen hebben een idee gekregen van hoe Doelgericht Werken in de praktijk werkt, kennis gemaakt met docenten en vakken en een kijkje genomen in onze school.

Volgende week woensdag is de Open Dag. Tot nu toe kunnen we die in aangepaste vorm nog steeds plaats laten vinden in ons gebouw. Schrijf u dus in voor een plekje om ook onze school eens van dichtbij te bekijken.

mozaiek 1.jpgmozaiek 2.jpg

DNV Experience 2022